Sprchový kout nebo vana ?

Následující materiál je publikován se svolením:

 

1. PROČ VYBRAT ZANČKU NEW TRENDY ?

Desítky tisíc domů a bytů, ve kterých už stojí naše sprchové kouty, jsou nejlepším měřítkem kvality a důkazem toho, že je na nás spoleh.

Sprchové kouty New Trendy jsou konstruovány ze skla a hliníku - to jsou hlavní materiály použité na jejich zhotovení. Nepoužíváme v kabinách plastu jako výplně skla - pro tento účel je použité tvrzené bezpečnostní sklo o různých tloušťkách, v závislosti na produktové řadě. Sprchové kouty jsou vybavené v trvanlivé mosazné závěsy a dvojité kuličkové ložiska s cílem zajistit vysokou provozuschopnost. Sklo ve vybraných modelech se ve výrobním procesu impregnuje, aplikuje se na povrch mikročástice povlaku s aktivním štítem, který pomáhá udržet skleněný povrch v čistotě.

Produkty New Trendy splňují přísné evropské normy a jejich kvalita je pod neustálou kontrolou. Vytvořili jsme řady produktů Platinum, Gold a Silver, aby bylo možné jasně ukázat rozmanitost sortimentu a standardů, ve kterých jsou naše produkty udržovány.

 

2. SPRCHOVÝ KOUT NEBO VANA ?

Velké množství moderních koupelnových řešení nyní umožňuje dokonalé přizpůsobení koupelnového vybavení tak, aby vyhovoval vašim preferencím. Při výběru se řídíme nejrůznějšími kritériemi. Někteří mají sen o jedinečném stylu, jiní dbají na dobrou ergonomii a funkčnost.  

Každá z těchto variant - sprchový kout a vana, uspokojí potřeby různých zákazníků. Existují však nejméně dva důležité aspekty, které dávají sprchovému koutu výhodu. Možnost přizpůsobit na mnoho modelů sprchových koutů vaničku s hloubkou až 24 cm, znamená, že dostaneme sadu s relativně malými vnitřními rozměry, a zároveň zachováme některé vlastnosti vany.

Další důležitou otázkou je ekologie. Objem sladké vody na Zemi se odhaduje na zhruba 35 milionů km3. Myslíte si, že to je hodně? Ne. Poptávka po vodě ve světě neustále roste, a toto číslo je asi jenom 2,5% z celkového počtu vodních zdrojů. Rozmístění zdrojů pitné vody na Zemi je nerovnoměrné. Bohužel, většina regionů na mapě vodního světa je ohroženo nedostatkem vody, nebo dokonce trpí akutním nedostatkem vody, a obyvatelé těchto oblastí musí často překonávat mnoho kilometrů každý den, aby se dostali k troše pitné vody. Možná to ještě nevíte, ale rozhodnutím se pro sprchový kout místo vany můžete ušetřit až 150 litrů vody při každé koupeli. Je tedy zřejmé, že rozhodnutí o koupi sprchového koutu není jen úleva pro peněženku, ale i pro Vaše čisté svědomí!

 

3. SEZNAMTE SE S PRODUKTOVÝMI ŘADAMI NEW TRENDY

Řada PLATINUM jsou nejvyšší kvality výrobky, které splňují nejnovější trendy v designu, což je kombinace vytříbeného stylu a vyspělé technologie. Ve sprchových koutech řady Platinum je použíto bezpečnostní sklo o tloušťce 8 mm. Navíc je vybaveno ochrannou vrstvou Active Shield, která chrání sklo před usazováním nečistot.

Řada GOLD je širokou škálou tvarů, velikostí a řešení pro efektivní využití prostoru v koupelně. Výrobky v této řadě jistě najdou uznání mezi lidmi, kteří hledají sprchové kouty v ekonomické verzi, ale které zároveň nabízí zajímavý design. Sprchové kouty řady Gold jsou vybaveny čirým sklem s ochrannou vrstu Active Shield.

 

4. ČÍM JE SPRCHOVÝ KOUT

Hlavním úkolem sprchového koutu je umožnit pohodlnou koupel a současně ochranit koupelnu před postříkáním. V současnosti jsou na trhu sprchové kouty s různou konstrukcí, která ovlivňuje jejich funkčnost, trvanlivost a pohodlí Vašeho užívání koupelny.

Koupání ve sprchovém kouty by měl být okamžik naprosté relaxace a svobody. Voda používaná ve sprchovém koutě se zajisté v něm zadrží, za předpokladu, že proběhla správná instalace. Nicméně, nemělo by se přehánět s testováním těsnění a místa kontaktu se stěnou silným proudem vody z krátké vzdálenosti. Taková akce není typickým způsobem používání sprchového koutu, takovéto dlouhodobé zkoušky můžou vést ke vzniku netěsností.

 

5. VRSTVA ACTIVE SHIELD A DALŠÍ JEDINEČNÁ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ

Vybavili jsme vybrané výrobky v přívětivá technologická řešení, která činí každodenní úkoly mnohem jednodušší. Skleněné sprchové kouty řady Platinum je k dispozici s systémem Active Shield. Jedná se o moderní skleněnou vrstvu chránicí sprchový kout před znečištěním vyplývajícím z usazování vodního kamene.

Zavedli jsme také revoluční řešení s názvem Smooth Move, které se používá v posuvných dveří sprchového koutu s nejnovějších sérií. Jsou zde kolečka navržena tak, aby prakticky eliminovaly riziko poškození. Samotný jejich vzhled naznačuje, že se jedná o mimořádně pevnou konstrukci.

Ve většině sprchových koutů s křídlovými dveřmi používáme závěs, který mírně zvedá dveře při otevírání. V důsledku toho se spodní těsnění dveří neničí v důsledku "mačkání" o práh, a po zavření dveří je mírně stlačené proti němu, což zlepšuje těsnost kabiny.

 

6. VÝBĚR TVARU SPRCHOVÉHO KOUTU

Čtvrtkruhové sprchové kouty

ULTIMA – klasický design a nejnovější technologie. To je sprchový kout s dvojitými posuvnými dveřmi, které mají jedinečný systém, založený na podvozku supertrvanlivých koleček.

ELEGANTA, KOMFORT, MERANA – sprchové kouty s křídlovými dveřmi, přes které se dostaneme širší vchodem. Zvláště výhodné ve větších koupelnách, v důsledku otevření dveří směrem ven.

PRAKTIC, OPTIMA – s posuvnými dveřmi - tento systém otvírání šetří místo v koupelně a chrání podlahu před postříkáním.

 

Čtvercové a obdélníkové sprchové kouty

DIORA – absolutní novinka v důsledku revolučního kolečkového systému, zajišťující vysokou spolehlivost.

RENOMA - sprchový kout postavený s dveří a boční stěny.

MODENA - série s křídlovými dveřmi a stěnami, které umožňují jakoukoliv kombinaci prvků a vytvoření vlastního formátu kabiny. Dveře a stěny v této sérii jsou k dispozici v celé řadě rozměrů.

PIAZA - čtvercový sprchový kout s dvojitými posuvnými dveřmi, k dispozici ve dvou variantách výšky.

 

Sprchové dveře

Série MODENA, RENOMA, CORRINA, umožňují instalaci sprchových dveří, které poskytuje zajímavý efekt.

 

Asymetrické sprchové kouty

MAXIMA, KOMFORT a ELEGANTA – asymetrický tvar poskytuje komfort a v mnoha případech usnadňuje instalaci, a to i v malé koupelně.

 

Pětiúhelníkové sprchové kouty

AZURA – jehjí pětiúhelníkový tvar je zajímavý a dobře funguje i v malých koupelnách, protože šetří prostor díky diagonálním dveřím.

 

Sprchové kouty na stěnu

OLIMPIA , RONDO a CIRCUS – lahodí oku a nabízí velký komfort pro svůj výjimečný prostor.

 

Sprchové kouty typu walk-in

INTEGRA , MODUS – série obdélníkových sprchových koutů, bez tradičních dveří.

 

7. TVAR VANIČKY - DŮLEŽITÉ ROZHODNUTÍ

Volba sprchové vaničky, která bude pod sprchovým koutem, je důležité rozhodnutí. Je pravda, že jeho tvar, je podmíněný tvarem sprchového koutu, ale vaničky jsou velmi různorodé, pokud jde o jejich konstrukci a hloubku.

Za prvé, existuje volba mezi velmi mělkými sprchovými vaničkami, které se perfektně hodí do interiérů moderních koupelen (5 cm výšky), vaničkami s průměrnými výškami (mezi 7 a 17 cm) a vysokými vaničkami (30-40cm) s hloubkou 20-30cm. Ne bez důvodu nabízíme takové množství vaniček. Jejich rozměr není jen otázkou estetiky, ale má významný vliv na funkčnost systému a pohodlí uživatelů. Naše zkušenosti nám ukazují, že hluboké vaničky jsou často vybírány do bytů, kde velikost koupelny neumožňuje instalaci vany - pak hluboký bazének funguje dobře, například při koupání malého dítěte. Mělké vaničky ve spojení se sprchovými kouty se širokým vchodem často nacházejí uznání u starších lidí, kde jim toto řešení výrazně usnadňuje každodenní hygienu.

 

8. PÉČE O SPRCHOVOVÉ KOUTY

Sprchový kout a vanička, tvoří stabilní celek a jsou vyrobeny z materiálů, které mají rády náležitou péči. Základem je postarat se o jejich čistotu v pravidelných intervalech, pak nebudete muset zápasit s těžkopádnými a dlouho nahromaděnými sedimenty. Rozhodně nepoužívejte korozivní chemikálie nebo abrazivní prostředky, totéž platí pro ostré nástroje. Nejlepší pro dlouhodobé udržení kabinu v čistotě jsou přípravky na čištění sprchových koutů, které jsou v naší nabídce. Nejvýznamnějším prvkem sprchového koutu jsou jeho skleněné povrchy.
Hromadící se na nich vodní kámen, zbytky mýdla, nevypadají hezky a můžou poškodit sklo. Dobrým způsobem, jak se zbavit tohoto problému po dlouhou dobu je použití impregnántů, speciálně navržených pro péči o sklo. Většina modelů našich sprchových koutů má sklo pokryté mikročásticovou vrstvou Active Shield, která na dlouhou zabraňuje usazování špíny na povrchu kabiny. Povlak však vyžaduje údržbu, je vhodné používat přípravky pro péči o sprchový kout nejméně každých šest měsíců a udržovat sprchový kout průběžně v čistotě.

 

 
nahoru
Obchod je v režimu zobrazení
Ukázat celou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl